© LIDERMATIC 2018. Proudly created with Wix.com

CEL WARSZTATÓW.

 

 • wspólna analiza współpracy biznesowej i wspólne wypracowanie znaczącego kroku w rozwoju relacji biznesowej dla zwiększenia korzyści Klienta

 

 • usystematyzowanie potrzeb i oczekiwań po obu stronach, w tym odkrycie potrzeb niewypowiedzianych lub nieuświadomionych 

 

 • konkretna identyfikacja obszarów do optymalizacji, zwiększenia efektywności i korzyści ze współpracy

 

 • wypracowanie porozumienia dotyczącego rozwoju relacji i współpracy biznesowej 

 

 • pobudzenie nowej energii we współpracy, wzrost wzajemnego zaufania 

 

 • rozwój umiejętności komunikacji i współpracy w relacji B2B

efekty WARSZTATÓW.

 • zwiększenie świadomości celów biznesowych, znaczenia kontraktu i wynikających z nich ról zadań po obu stronach 

 

 • dokładne poznanie katalogu wzajemnych oczekiwań – weryfikacja dotychczasowej wiedzy i świadomości oczekiwań, odkrycie różnic w komunikowaniu i percepcji potrzeb, odkrycie potrzeb niewypowiadanych

 

 • identyfikacja problemów współpracy i ich źródeł – sprawdzenie czy są efektywnie rozwiązywane, ustalenie jak można to zoptymalizowaćanaliza jakości komunikacji między firmami i w zespole

 

 • identyfikacja obszarów / kierunków zwiększenia efektywności współpracy – w jakich obszarach możemy zwiększyć sprawność działania, osiąganie lepszych rezultatów (standardy obsługi, procesy, ofertowanie, komunikacja itp.)

 

 • podpisanie porozumienia o nowym rozdziale współpracy (nowe zasady pracy, rozwój biznesu)

 

Warsztaty Klient-Agencja dla branży usług marketingowych 

Praktyczna sesja budowania relacji i efektywnej współpracy z klientem. Na przykładach pokażę Ci perspektywę klienta, dzięki czemu lepiej będziesz rozumieć decyzje i zachowanie klienta. Poznasz też sprawdzone sposoby na eliminację błędów, znaczącą poprawę komunikacji i na skrócenie czasu realizacji projektów.

CEL WARSZTATÓW

efekty WARSZTATÓW

 

 • dostaniesz pełen katalog oczekiwań klientów - dzięki czemu zrozumiesz zachowania i reakcje klienta, na każdym poziomie organizacji. I będziesz lepiej dostosowywać swoje reakcje,

 • dowiesz się co myśli klient o współpracy z agencją, jak postrzega jej rolę w swoich zadaniach - dzięki temu będziesz lepiej prowadzić projekty wewnątrz agencji,

 • na konkretnych przykładach pokażę Ci gdzie są źródła błędów agencji, a gdzie błędy popełnia klienta - przejdziemy ścieżki błędów po obu stronach, dzięki czemu po szkoleniu będziesz mógł eliminować problemy w zarodku, 

 • nauczę Cię jak efektywnie komunikować się z klientem bezpośrednio i korespondencyjnie,

 • ​dostaniesz ode mnie sprawdzony sposób na efektywne zarządzanie współpracą z klientem i budowanie zaufania w Waszych relacjach.

PROWADZĄCA: MONIKA KUBIAK

 • będziesz skuteczniej wpływać na klienta i sprawniej realizować swoje zadania,

 

 • będziesz skuteczniej komunikować potrzeby klienta do zespołu agencji, dzięki czemu będziesz mieć większy wpływ na na motywowanie swoich współpracowników i na jakość prac,

 • skrócisz czas realizacji projektów,

 

 • wyeliminujesz błędy w komunikacji z klientem i w realizacji zadań projektowych, 

 • zwiększysz poziom zaufania i zadowolenia klienta ze współpracy z Tobą i z agencją, co przełoży się na wizerunek agencji w oczach klientów,

 • zmniejszysz poziom stresu i negatywnych emocji towarzyszących często współpracy z klientami, a jeśli nie masz stresu i negatywnych emocji to po prostu będzie Ci się łatwiej i jeszcze przyjemniej pracowało z Twoimi klientami.

 

 

Mam unikalne doświadczenie po stronie klienta (dyrektor marketingu), doradcy przetargowego (marketing procurement) i agencji (account director).

Pracuję zarówno jako doradca w zakresie zwiększenia efektywności marketingu i sprzedaży w usługach, jak i doradca przetargowy w zakupie usług marketingowych. Pomagam też agencjom usług marketingowych w zwiększaniu efektywności operacyjnej i new business.

Jestem autorką bloga o współpracy z klientami w branży komunikacji marketingowej Klient-Agencja.

Dzielę się mnóstwem przykładów z obu stron, pokazuję 360-stopniową perspektywę współpracy klient-agencja.

Moje dotychczasowe, główne projekty to:

- projekt doradztwa przetargowego - najlepsza praktyka rynkowa - organizacja i obsługa procesu przetargowego na wybór agencji full service dla IKEA Polska

- ponad 180 zrealizowanych warsztatów efektywnej obsługi klienta dla agencji oraz efektywnej współpracy z agencją dla działów marketingu, w tym m.in. dla: LIDL, HYPERMEDIA, VML, GREY, POLKOMTEL, PEPCO, SCHULZ BRAND FRIENDLY, AGENCJA V&P, ZENITHOPTIMEDIA, TBM, ONEHOUSE, GRANDES KOCHONOS i wiele innych.

5Z0A5325blackpale.jpg

 

Warsztaty Efektywna Obsługa Klienta dla branży usług marketingowych to kompaktowa sesja szkoleniowa, podczas której przekazuję pigułkę swoich wieloletnich doświadczeń z pracy z klientami, przećwiczone i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym zdobywałam zaufanie, współpracę i dobrą atmosferę pracy. Nasze spotkanie będzie mieszanką ćwiczeń i dynamicznego wykładu. Wartością tego szkolenia jest mnóstwo praktycznych przykładów ze strony klienta, co się dzieje w głowie klienta, jaka jest jego perspektywa. 

JEDNA Z OPINII O WARSZTATACH:

Witaj Moniko,

 

W dużym skrócie chciałbym przekazać Ci feedback odnośnie szkolenia, które przeprowadziłaś dla mojego zespołu w 2016 roku w dwóch rundach.

 

Szkolenie było przygotowane bardzo profesjonalnie, doceniam przesłanie przed spotkaniem w odpowiednim czasie materiałów wdrożeniowych oraz dodatkowo ciekawych artykułów.

 

Samo szkolenie trwało odpowiednią ilość czasu – było angażujące, rzeczowe, ale również ciekawe, bo odnosiło się do specyfiki naszych klientów i naszej pracy na co dzień.

 

Wszyscy uczestnicy przekazywali mi feedback po spotkaniu, że nie mieli przyjemności uczestniczyć w lepszym kursie.

_ KONRAD, CLIENT BUSINESS DIRECTOR W CZOŁOWEJ GRUPIE USŁUG MARKETINGOWYCH 

(oryginalne referencje przedstawiam w indywidualnych kontaktach)

POZNASZ

PERSPEKTYWĘ

KLIENTA

Dostaniesz kompletny katalog potrzeb i oczekiwań klienta - zrozumiesz, gdzie leży przyczyna różnych zachowań i oczekiwań klientów.

WYELIMINUJESZ BŁĘDY

W PRACY Z KLIENTEM

Poznasz listę błędów popełnianych

we współpracy z klientem. I ich konsekwencje. Podam Ci rozwiązania jak je wyeliminować. Dla równowagi - pokażę Ci jak pomóc klientowi eliminować jego błędy.

POPRAWISZ

KOMUNIKACJĘ

Z KLIENTEM 

Przerwiemy rutynę kontaktów i poznasz przepis jak wpływać na klienta dzięki efektywnej komunikacji - face-2-face lub online. Dowiesz się też jak odpowiadać na błędy w komunikacji klienta.

POZNAJ SPRAWDZONY PRZEPIS NA OPTYMALNĄ RELACJĘ I WSPÓŁPRACĘ 

Przekażę Ci mój sprawdzony przepis na budowanie partnerskich relacji z klientami, na współpracę opartą o zaufanie, dobre rozmowy i przyjazną atmosferę na co dzień.Na taką współpracę, której rezultaty dają satysfakcję po obu stronach.

program WARSZTATÓW

Masz pytania? POROZMAWIAJMY.

Lidermatic Monika Kubiak 

Tel: +48 601 55 11 99 

monika.kubiak@lidermatic.com 

 • LinkedIn
 • Biały Facebook Ikona