© LIDERMATIC 2018. Proudly created with Wix.com

Już wkrótce zapraszam do poznania mojej nowej inicjatywy! 

Projekt WEBSCY.edu.pl został zaprojektowany z myślą o rozwijaniu niezbędnych kompetencji przyszłości wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych.

W ramach projektu będę realizować wraz z zespołem warsztaty umiejętności przyszłości takie jak m.in.:  przedsiębiorczość w cyfrowym świecie, umiejętność analizy i krytycznego myślenia, skuteczne i twórcze rozwiązywanie problemów, efektywna komunikacja, współpraca w zespole, projektowanie innowacji i nowych rozwiązań zmieniających otaczający świat. 

Jakie problemy rozwiązują warsztaty?

 

  1. wypełniają lukę w edukacji oferowanej przez polską szkołę – lukę w przygotowaniu dzieci do życia w zmieniającym się świecie - rozwijają najważniejsze dziś kompetencje cyfrowe

  2. dają ambitnym nauczycielom treści i narzędzia wypełniające lukę programową

  3. niwelują lęk rodziców, którzy dostrzegają zmiany w otoczeniu społecznym i biznesowym, a jednocześnie widzą, że polska szkoła nie przygotowuje ich dzieci do życia (rodzice jednak nie mają ani czasu ani często wiedzy, aby sami to nadrobić).

  4. Dzieci są przeładowane zajęciami pozalekcyjnymi – warsztaty w kompaktowej formule dają niezbędną wiedzę i umiejętności, nie obciążając grafiku dziecka, praca warsztatowa jest nastawiona w 100% na twórczą zabawę i pracę w atmosferzę wpływającej na dobre samopoczucie i poczucie wartości dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o warsztatach, skontaktuj się ze mną.